Kawa Fairtrade

( ilość produktów: 4 )

Przygotowując napar dbamy o odpowiednią grubość mielenia ziaren, jakość i temperaturę wody, ich odpowiednie proporcje względem siebie czy wreszcie czas parzenia – co do sekundy odliczając czas niezbędny do uzyskania kojącego nasze zmysły smaku i aromatu. Warto jednak sprawdzić wcześniej, czy ziarna, które zamawiamy, pochodzą ze sprawdzonych plantacji, na których sama hodowla, a także późniejsze zbiory i obróbka przeprowadzane są nie tylko w trosce o najlepszą jakość ziaren, lecz także bez pracy przymusowej, w godziwych warunkach i za godziwą stawkę. Niech naszym wyborem będzie kawa Fairtrade.

Podejmuj świadome wybory konsumenckie z Makamade!

Kawy ze znakiem Fairtrade to pewność, że od początku do końca zostały one wyprodukowane i wprowadzone do obrotu zgodnie z zasadami Sprawiedliwego Handlu. Wybierając je wspierasz więc małe, ekologiczne plantacje oraz świadome etycznie palarnie, które nie są sfokusowane wyłącznie na zysk. Palarnie, których miłość i szacunek do tego pobudzającego naparu przekładają się na lepsze warunki pracy na plantacjach m.in. w Kolumbii. My także chcemy mieć w tym swój udział, dlatego właśnie postawiliśmy na ziarniste kawy Fairtrade od Supracafe, do których wypalania użyto ziaren od sprawdzonych hodowców, a ich idealnie zrównoważone smak i aromat przyjemnie pobudzają i łechcą zmysły.

Znajdź idealną mieszankę Fairtrade dla siebie!

Dbałość o prawa osób zajmujących się hodowlą ziaren nie musi wiązać się z żadnymi ograniczeniami. W Makamade oferujemy bowiem mieszanki o różnym poziomie kwasowości, które rozpieszczą Twój nos i podniebienie ciekawym smakiem i aromatem. Wśród proponowanych przez nas kaw Fairtrade znajdziesz bowiem mieszanki o owocowo-kwiatowych nutach, a także te, w których wyraźnie czuć kakao oraz orzechy. Poza tym możesz u nas wybierać spośród różnej wielkości opakowań, co pozwoli Ci zadbać o odpowiedni zapas ulubionych ziaren. Zamawiaj kawy Faitrade w Makamade i zyskaj pewność, że o ich produkcję ktoś dbał równie dobrze, jak Ty dbasz o proces jej parzenia!

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 189 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-01
Bardzo profesjonalna firma. Błyskawiczna realizacja zamówienia . Wszystkie produkty elegancko spakowane i bardzo dobrze zabezpieczone. Kawy Hardy próbowałem w Mediolanie i jest to teraz moja ulubiona kawa. Życzę Wam powodzenia i cieszę się ,że wprowadziliście kawy Hardy na polski rynek!
2023-12-11
Profesjonalna obsługa, świetne produkty.
pixelpixel