Kawa BIO

( ilość produktów: 13 )

W dzisiejszych czasach coraz częściej szukamy rozwiązań ekologicznych. Staramy się, aby wybierane przez nad produkty nie miały w sobie szkodliwej dla zdrowia chemii czy pestycydów. Podobnie, jak w przypadku innych produktów, kawa również jest artykułem, który może być BIO. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępna jest kawa organiczna, na której opakowaniu widnieje certyfikat produkcji ekologicznej. Oznacza to, że podczas procesu produkcji ograniczono lub całkowicie zrezygnowano ze środków chemicznych, zbiory plonów odbywały się ręcznie, zamiast mechanicznie i dodatkowo na każdym etapie produkcji wykonywana była selekcja, dzięki czemu otrzymujemy produkt najwyższej jakości.  

Czym wyróżnia się kawa ekologiczna? 

Zastanawiasz się, czy decydując się na BIO mieloną lub ziarnistą wybierasz również lepszy smak i aromat? Warto wiedzieć, że dobrej jakości ziarna bez chemii oraz pestycydów wykazują większe właściwości antyoksydacyjne, a także mogą w pozytywny sposób wpłynąć na poprawę samopoczucia, koncentracji oraz pamięci. BIO kawa ze sprawdzonego źródła wyróżnia się również wyjątkowymi walorami smakowymi, które są uzyskane przez ręczną selekcję najlepszych ziaren na poszczególnych etapach produkcji. W dostępnych opakowaniach BIO odnajdziemy nuty czekolady, owoców, karmelu, a także orzechów, które idealnie będą się komponować w porannym espresso, jak również popołudniowej Latte. W naszej ofercie znajdziesz produkty znanych i cenionych marek, które dostępne są w różnych opcjach pod względem wielkości opakowania.  

Kawa BIO ziarnista i mielona, czy warto? 

Jak już wspomnieliśmy, zarówno ekologiczny produkt mielony czy ziarnisty musi posiadać odpowiedni certyfikat. Jego otrzymanie związane jest z poddaniem plantacji szczegółowej ocenie - zarówno pod względem warunków upraw i zbiorów, jak i sposobu przechowywania czy obrabiania ziaren. Certyfikat jest potwierdzeniem, że kupowany przez nas produkt został pozyskany zgodnie z poszanowaniem nie tylko środowiska naturalnego, ale również ludzi pracujących przy jego obróbce. Sprawdź, jakie ekologiczne i organiczne produkty znajdziesz w naszej ofercie online! 

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 199 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
Bardzo sprawnie - jestem bardzo zadowolony
2023-12-24
Jak zwykle niezawodny! Sama będę kontynuowała zakupy i polecam innym niezdecydowanym
pixelpixel