Herbata BIO

( ilość produktów: 10 )

Czy wiesz, że jeden, niewielki znaczek na opakowaniu może zmienić smak naparu? Wbrew pozorom sam sposób i długość parzenia danego suszu wcale nie są jedynymi czynnikami, od których zależy końcowy aromat napoju. Istotny jest również sam proces pozyskania liści, ich uprawa i suszenie. Jeżeli więc zależy Ci na najwyższej jakości naparze, to herbaty bio i organiczne będą najlepszym wyborem! W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz przede wszystkim starannie dobrane mieszanki od znanych marek, które na pierwszym miejscu stawiają smak — niezależnie od odmiany liści.

Co się kryje za oznaczeniem herbata bio lub organiczna?

Najprościej rzecz ujmując, susz z takim oznaczeniem został pozyskany w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego. Nie ma tutaj miejsca na składniki modyfikowane genetycznie, promieniowanie jonizujące, barwniki, aromaty, wzmacniacze smaku czy nawet najmniejszą ingerencję w ekosystem.

Na tym jednak nie koniec. Herbata bio lub organiczna to produkt, który w 95% pochodzi z plantacji znajdujących się w znacznej odległości od wszelkich źródeł zanieczyszczeń, takich jak wysypiska, autostrady czy strefy przemysłowe. Na uprawach mogą być stosowane środki ochrony roślin oraz nawozy, ale tylko jeśli są one w pełni naturalne i nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Wtedy pozyskany susz może uzyskać certyfikat i być określany jako herbata organiczna lub bio.

Herbata bio i organiczna – rodzaje dostępne w naszym sklepie

Lubimy dawać naszym Klientom wybór. W ten sposób możemy trafić do większej grupy odbiorców i zaspokoić potrzeby wielu różnych osób. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz herbaty organiczne i bio o różnorodnych smakach – sypane lub w saszetkach gotowych do zaparzenia.

Bazujemy na znanej i zaufanej marce, Sir Adalbert’s. Producent oferuje między innymi klasyczną czarną, Earl Grey oraz te z owocową nutą, na przykład cytrynową, truskawkową i jagodową opcję.

Brzmi interesująco? Wybierając nasze produkty, świadomie wspierasz uprawy ekologiczne. Zapoznaj się więc z ofertą i wybierz tę herbatę organiczną lub bio, która najlepiej pasuje do Twoich upodobań smakowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 198 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-06
Dziękuję za szybką realizację zamówienia!
2024-02-19
Profesionalna I bardzo Mila .
pixelpixel