Butelka LARQ - innowacja, ekologia i komfort w jednym !

2021-09-08
Butelka LARQ - innowacja, ekologia i komfort w jednym !

Butelka Larq - innowacja, technologia i komfort w jednym !

Jesteś tym, co pijesz. Więc pij to, co najlepsze.

Gdy kompletowaliśmy ofertę sklepu makamade.pl, zależało nam na dostarczeniu naszym klientom unikalnych produktów premium, prostych i wygodnych w użyciu, najwyzszej jakości. Tak trafiliśmy na ofertę innowacyjnych, samoczyszczących się butelek LARQ. Naczym polega ich fenomen?

Założenie jest proste - mając butelkę LARQ możesz pić wodę niezależnie od źródła: zarówno tę z kranu, jak i z górskiego potoku. Najwyższy poziom czystości wody zapewnia innowacyjna technologia UV-C LED. Światło UV o długoości fali równej 280 nanometrów eliminuje 99,9999% bakterii i wirusów, wywołująć reakcję fotochemiczną niszczącą ich DNA. Co to oznacza dla uzytkownika?

 • butelka LARQ nie wymaga stosowania wymienych filtrów
 • nie tylko woda, ale także butelka jest perfekcyjnie oczyszczona i bezpieczna dla zdrowia
 • proces oczyszczania wody neutralizuje jej smak niezależnie od źródła pozyskania wody
 • konstrukcja butelki LARQ jest wolna od rtęci, BPA czy plastiku
 • butelka LARQ wymaga ładowania zaledwie 1 raz w miesiącu
 • Jeśli podliczysz wydatki na zakup wody w butelkach oraz systemy filtrujące w skali choćby 12 miesięcy możesz sie bardzo zdziwić, jak wiele Cię to kosztuje. A co z ekologią? Przykładowo kupująć 1 litr wody w plastikowej butelce dziennie, produkujesz ponad 13 kg plastiku, zwiekszając swój ślad węglowy o 30 kg! Korzystając z butelki LARQ redukujesz negatywny wpływ na środowisko do minimum.

  Zdrowie, ekologia i jeszcze coś...

  Kupująć produkt premium, oprócz doskonałej jakości i niezawodności masz prawo wymagać jeszcze więcej. Projektanci butelek LARQ zadbali o każdy aspekt, w tym także design. Butelki LARQ to dumne laureatki wielu międzynarodowych konkursów, w tym Red Dot Design czy Dezeen Awards. Lekka konstrukcja, minimalizm, ciekawe wzornictwo. Butelka oprócz samej funkcjonalności po prostu cieszy oko ;)

  Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

  Polecane

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.96 / 5.00 197 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-02-29
  Bardzo sprawnie - jestem bardzo zadowolony
  2024-02-15
  Bardzo dobra,szybka obsługa
  pixelpixel