Caffè Hardy - duma Mediolanu

2021-09-07
Caffè Hardy - duma Mediolanu

Caffè Hardy - duma Mediolanu

Mediolan jest niezaprzeczalną ikoną mody. Włochy stolica espresso. Ich wyjątkowym połaczeniem jest marka Caffè Hardy, która od lat towarzyszy największym wydarzeniom modowym w mieście , gdzie jak nigdzie indziej docenia się styl i elegancję.

Caffè Hardy powstała w 1954 roku. To firma rodzinna, przywiązana do tradycji, ale i odważnie idąca do przodu. Aktualnie o losach przedsiębiorstwa decyduje Alberto, wnuk założyciela z rodu Maja. Świeże spojrzenie, innowacje, swiatowy rozgłos, a to wszytko przy zachowaniu najwyzszej jakości produktów - oto kierunek rozwoju obrany przez Alberto

Caffè Hardy - il Cafè di Milano

Marka Caffè Hardy nie bez przyczyny jest nazywaną "kawą z Mediolanu". Z jednej strony wynika to z samego pochodzenia. Z drugiej, produkty są serwowane w 800 lokalach w samym mieście - barach, restauracjach, kawiarniach... Pomimo usilnych starań konkurentów, nikomu nie udało sie osiągnąć czegoś podobnego!

Legendarna mieszanka

Wszystko zaczęło sie od legendarnej mieszanki "MILANO" opartej na sekretnej recepturze opracowanej przez założyciela z rodu Maja. "MILANO" charakteryzuje sie delikatną gęstą, zwartą cremą w kolorze orzecha laskowego. Kusi intensywnym aromatem wzbogaconym nutami chleba tostosowego, ciemnej czekolady i orzechów. Jeśli chcesz spróbować tego wyśmienitego espresso zajrzyj TUTAJ

Aktualna oferta Caffè Hardy to szeroki wybór unikalnych kaw charakteryzujących się różnorodnością mieszanek, jednorodnością ziaren pochodzenia organicznego, w różnych formach (kapsułki, kawa ziarnista, kawa mielona). Wśród produktów Caffè Hardy znajdują się również herbaty najwyższej jakości.

Caffè Hardy wkracza na salony

W 2015 roku życie Mediolanu zdominowało największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie promocyjne świata - targi EXPO 2015. Firma Hardy nie mogła nie wykorzystać tej okazji! Przystąpiono do zmian wizerunkowych. Produkty Hardy były obecne na licznych wydarzeniach, zdobywająć uznanie uczestników z całego świata.

Wyrafinowany design opakowań produktów Caffè Hardy został dostrzeżony przez mediolańskie środowisko modowe, stająć sie jego integralną częścią. Jednym z przykładów tej ścisłej więzi jest obecnośc Caffè Hardy na słynnych Fashion Week w Mediolanie. Topowe mieszanki włoskiego producenta podkreślają wyjatkową atmosferę wydarzenia i klimat pięknego miasta.

Podzielamy zachwyt mediolańskich kawoszy...

W sklepie makamade.pl dzielimy się z Tobą naszymi odkryciami wśród najlepszych produktów premium z całego świata. Aromatyczne mieszanki Caffè Hardy plasują się na samej górze topowej listy. Poznaj je wszytkie i poczuj sie jak we włoskiej stolicy mody, kiedy tylko tego zechcesz.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 199 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-10
Wszystko na najwyższym poziomie!
2024-03-06
Obsługa na najwyższym poziomie! Szybko i sprawnie! Szczerze polecam.
pixelpixel