Supracafé - producent kawy premium z misją!

2021-09-07
Supracafé - producent kawy premium z misją!

Supracafé - producent kawy premium z misją !

Wyniki sprzedażowe mówią same za siebie: średnio 1000 kg sprzedawanej kawy dzienie, 365 000 kg rocznie, mieszanki obecne w 1500 restauracjach w całej Hiszpanii, z których kilka posiada gwiazdi Michelin ( takie jak La Terraza del Casino, Santceloni, Aponiente, Las Rejas, El Bohio, Álbora czy Alabaster), roczna wielkość produkcji, która odpowiada około 50 milionom filiżanek kawy Arabica o najwyższym standardzie - Supracafé to jeden z najbardziej uznanych, hiszpańskich producentów kawy premium na świecie.

Kontrola procesu ad A do Z

Supracafé to jedyny hiszpański producent kawy, który posiada własne plantacje w Kolumbii. Dzięki temu technolodzy nadzorują każdy proces. Supracafé specjalizuje sie w produkcji, selekcji, paleniu i wreszcie tworzeniu najwyższej jakości mieszanek kawowych w segmencie premium. W kolumbijskiej hacjendzie produkuje się obecnie ponad 20 różnych szlachetnych odmian Arabiki, a kolejne 200 jest na etapie badań i rozwoju. Pozyskane w Kolumbii ziarna są transportowane do hiszpańskiej palarni, gdzie przygotowuje się unikalne, najwyższej jakości mieszanki premium.

Przewaga konkurencyjna Supracafé polega na ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych, inwestycja w innowacyjne projekty badawcze, które pozwalają na tworzenie nowych produktów w oparciu o możliwości, jakie stwarza sama natura.

Zrównoważony rozwój

Aktualnie w rozwój Supracafé jest zaangażowanych około 400 rodzin rolników i 300 bezpośrednich pracowników pracujących w 4 stacjach walidacji technologicznej zlokalizowanych na płaskowyżu Popayán, w kolumbijskim departamencie Cauca. Jako producent działający zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju Supracafé jest nagradzana przez środowisko lokalne za umożliwienie rozwoju społecznego rdzennych kobiet z tego regionu, promowanie równości płci, a także wdrażanie dobrych praktyk środowiskowych, w tym inwestowanie w badania i rozwój, inwestycje w infrastrukturę przyjazną środowisku oraz prace na rzecz odnowy upraw.

Kultura kawy

Supracafé ma jeszcze jeden cel, który od wielu lat konsekwentnie realizuje - promowanie dobrych praktyk w dziedzinie kultury picia kawy. To, jakie mieszanki wybierasz i czy potrafisz okreslić, dlaczego są warte swojej ceny, ma ogromne znaczenie dla rozwoju biznesów kawowych propagujących najlepszą jakość. Producent, który dba o każdy, najdrobniejszy aspekt związany z uprawą oraz produkcją mieszanek, angażuje w projekt lokalnych pracowników, inwestuje w nowe technologie i badania z pewnością zasługuje na lojalność konsumentów poszukujących prawdziwych kawowych perełek na konkurencyjnym rynku.

My jesteśmy na tak!

W makamade.pl jesteśmy wierni produktom, które spełniają najwyższe standardy jakościowe, ale też producentom, którzy jednnoczesnie wykraczają poza wąskie ramy okreslane przez wyniki sprzedazy. To oni zmieniają świat na lepsze, a nasze codzienne rytuały czynią jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Serdecznie zapraszamy do katalogu z doskonałymi mieszankami Supracafé.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 197 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-03
Serdecznie polecam, szybko, sprawnie, super towar w świetnej cenie
2024-03-06
Obsługa na najwyższym poziomie! Szybko i sprawnie! Szczerze polecam.
pixelpixel