Rok pełen wrażeń! Specjalne podsumowanie na urodziny... Przeczytaj!

2022-09-29
Rok pełen wrażeń! Specjalne podsumowanie na urodziny... Przeczytaj!

Pierwsze urodziny makamade.pl to dobry czas na podsumowania. A ten rok możemy określić w 3 słowach: WIELE SIĘ DZIAŁO! Wyjazdy, udział w ciekawych wydarzeniach, inspirujące współprace oraz mnóstwo nowych doświadczeń. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj!

Start w Dzień Kawy - 29.09. 2021 r.

Wszystko zaczęło się od... kawy! Dlatego dzień oficjalnego rozpoczęcia naszych działań w makamade.pl nie mógł być inny niż Dzień Kawy, który przypada na 29. września ;) Chociaż w sklepie znajdziesz także inne produkty, jak akcesoria, przekąski czy różnorodne herbaty, to kawa od początku była naszym numerem 1. Lata doświadczeń w branży pozwoliły nam stworzyć bezkompromisową ofertę opartą na produktach najlepszej jakości, ale też rzadko dostępnych w Polsce. Chcieliśmy umożliwić pasjonatom kawy odkrywanie nowych smaków, aromatów oraz jakości. Po rozmowach z klientami wiemy, że była to dobra droga. Dzięki naszym staraniom takie marki jak Caffè Hardy czy Supracafé na dobre zadomowiły się w wielu domach i biurach zyskując grono lojalnych smakoszy.

Poznaj najczęściej kupowane produkty Cafe Hardy:

 

> Kawa Caffe Hardy Peru BIO < > Kawa Caffe Hardy MILANO <  > Kawa Caffe Hardy ZANZIBAR <

Targi Salon De Gourmets 2021

Jako pasjonaci najlepszej jakości kawy, nie mogliśmy przegapić okazji do odwiedzenia Targów Salon De Gourmets. Jest to jedna z największych i najbardziej znanych imprez wystawienniczych w Hiszpani. Wśród wystawców przeważają producenci i wytwórcy z sektora żywności i napojów premium. Jesienią 2021 r. miała miejsc 34. edycja wydarzenia, w której wzięło udział 1500 wystawców prezentujących 37 000 produktów najwyższej jakości. Targi to doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w branży oraz osobiście porozmawiać o walorach i unikalności produktów. Korzystając z okazji odwiedziliśmy stoisko hiszpańskiego producenta kawy Supracafé. 

Hiszpańska palarnia Supracafé

Już na etapie poszukiwaniach produktów do sklepu makamade.pl jedną z pierwszych marek, które koniecznie chcieliśmy zaprezentować naszych klientom była Supracafé. To jeden z najpopularniejszych producentów kawy z Hiszpanii. Kawy Supracafé są serwowane w najlepszych restauracjach i hotelach w tym kraju. Cechuje je doskonała jakość ziaren oraz szeroka oferta kaw speciality. Tym bardziej zależało nam, aby jak najlepiej poznać metody działania palarni oraz poznać osoby odpowiedzialne za produkcję kawy. Udało się! Z ogromną ciekawością przyglądaliśmy się procesom produkcji w madryckiej palarni, przeprowadziliśmy mnóstwo rozmów z pracownikami oraz menadżerami tego miejsca. Całą naszą relację znajdziesz w osobnym wpisie na blogu, gdzie szczegółowo opisujemy nasze wrażenia > KLIKNIJ TUTAJ

Gorąco zachęcamy do spróbowania kaw Supracafé dostępnych w naszym sklepie:

> Speciality Hacienda Supracafé < > Supracafé CARIBE <  > Supracafé Fairtrade <

Degustacje i wydarzenia

Wyjazdy i spotkania z producentami dały nam sporą dawkę wiedzy i inspiracji. Jednak najważniejszy jest dla nas bezpośredni kontakt z klientami. Przez cały rok braliśmy udział w wielu wydarzeniach, które pozwoliły nam poznać opinie pasjonatów kawy, wymienić spostrzeżenia i poznać oczekiwania. Jednym z ciekawszych eventów, w których wzięliśmy udział był pokaz mody, podczas którego zaprezentowaliśmy kawy Caffè Hardy. Wybór marki nie był przypadkowy! Caffè Hardy jest nazywana dumą Mediolanu i od lat stanowi integralną część środowiska modowej stolicy mody. Więcej o Caffè Hardy przeczytasz TUTAJ.

Relacja z pokazu mody - Zobacz!

Owocna współpraca z pasjonatami kawy

W ciągu tego roku mieliśmy też okazję poznać wiele fantastycznych osób, które swoje życie zawodowe opierają na pasji. Dzięki ich otwartości i zaufaniu, o produktach dostępnych w sklepie makamade.pl mogło dowiedzieć się wielu poszukiwaczy nowości w świecie kawy. Jeśli chcesz poznać prezentacje o naszych kawach, zajrzyj na Instagram @makamade.pl. W zakładce "Wasze stories" znajdziesz osobiste wrażenia i rekomendacje użytkowników.

Co dalej?

Planów i marzeń na rozwój makamade.pl mamy bardzo dużo! Jednak najważniejsze, czego nauczyliśmy się w tym roku to po pierwsze: konsekwencji w działaniu - dalej wierzymy, że bezkompromisowo najwyższa jakość produktów jest dla nas i naszych klientów niezwykle ważna. Po drugie chcemy tworzyć ten sklep razem z Tobą! Wymiana spostrzeżeń na temat osobistych wrażeń z odkrywania nowych smaków i aromatów każdego z naszych klientów to klucz do sukcesu. Nie boimy się wprowadzania do oferty nieznanych w Polsce marek. Na świecie jest wiele produktów godnych uwagi, a naszym celem jest pokazanie ich Tobie i wszystkim osobom, które chcą doświadczać czegoś więcej i poszerzać swoje horyzonty. 

 

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2022

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 194 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-29
Bardzo sprawnie - jestem bardzo zadowolony
2023-12-24
Jak zwykle niezawodny! Sama będę kontynuowała zakupy i polecam innym niezdecydowanym
pixelpixel